Jak zachowac zimna krew – slubne gafy

Siedząc w pizzerii jedno popołudnie stało się. Powoli zacząłem odczuwać gorąco. Nie tylko gorące z pieca w kuchni, ale moja twarz, moje piersi. Whewww … O rany, ktoś włączyć klimatyzację.

Jeśli doświadczasz tego typu rzeczy, to naprawdę można odnosić. A co, gdy budzisz się w nocy i jesteś tak spocony wokół linii włosów i Twoich pj są przylegającą do ciebie?na stronie więcej informacji Nie wspominając, że nie mogę spać w czasie.

No muszę przyznać, że to bardzo rzeczą, która przeszkadza mi ostatnio, a tu mieszka na Florydzie nie pomaga. Mogę być w klimatyzację i jeszcze gorące lampy błyskowej. Co robisz? Próbowałem zimną szmatkę, przykręcanie powietrze, ubieranie lżejsze, choć nikt nie chce widzieć w średnim wieku, kobiety w skąpym ubraniu. Nie nazywaj mnie cougar bo jestem kobietą w średnim wieku, który jest taaaak … gorąco. Niewłaściwa HOT miodu.

Mój przyjaciel dał mi coś na drugi dzień, że było tak „cool”. To się nazywa siedzenia chłodzenia. Kazała mi usiąść na nim i tak niechętnie zrobiłem. Zgadnij co? Nie chciałam go oddać. Muszę powiedzieć, że po raz pierwszy od czasu, kiedy był w moim dwudziestych, nie obchodzi mnie, że mój tyłek nie było gorąco. Podobało mi się, że „chłodnym siedzenia.”

„Jak długo to potrwa?” Zapytałam. „co najmniej 4 godziny”, powiedziała. Cóż, nigdy nie wychodzić z domu bez tej małej „osobistego urządzenia chłodzącego”.

Potem powiedział mi jeszcze trochę tajemnicy. „Mam coś do zachować zimną krew w klatce piersiowej też.” OK, że nie dokładnie nazwać moją klatkę piersiową, ale pojawi się obraz. Miała także inne urządzenia chłodzące „osobistych”, która powiedziała mi ludzi umieścić w swoich kapeluszy. „Bal Cap chłodzący”, powiedziała. OK, skąd ci odejść? Myślałem, że powiedziała coś innego. „Ludzie naprawdę umieścić je w czapkach kulkowych i ochłodzić głowami.” W porząsiu. Jak myślisz, jak to się dzieje, aby pomóc mojemu „piersi”? „Włóż jedną z nich w ramach każdego z twoich piersi i …” Cóż Ci się obraz. Po prostu kolejny sposób na utrzymanie porządku. Niesamowite!!

Więc następnym razem, gdy wychodzisz, muszą być przygotowane. Przynieś swój „seat chłodniej i dwa bejsbolówkę chłodnice. Najlepszą rzeczą przechodzi menopauzę jest to, że dziewczyny mogą dotyczyć, a czasem daje trochę porad o tym, jak zachować zimną krew.

– autor artykułu

Post Categories: Slubne