Ksiazki na temat organizacji slubu

Jeśli jesteś nowy autor z pierwszej wydanej książki, robiąc objazd podpisywanie książki dostanie swoją nową książkę rozpoczęła się na dobrej drodze do sukcesu. Nawet doświadczeni autorzy nadal robić podpisywanie książki po tym jak opublikował nową powieść lub uwalnianie więc ich fani mogą spotkać się z nimi osobiście i dostać autograf kopię swojej najnowszej książki.

Jednym z najlepszych sposobów, każdy nowy autor może uzyskać zauważony i wzrost sprzedaży to zrobić wycieczkę podpisywania książek i spotkać potencjalnych klientów, którzy mogą przekształcić się w zapalonych fanów i powtarzają nabywców.

Nowi autorzy mogą chcieć założyć swoje własne wycieczki i inne czasy, gdy informacja prasowa została wydana, lokalne kluby mogą zaprosić nowego autora, aby zrobić wycieczkę na miejscu w ulubionej księgarni lub w innym miejscu.

Niezależnie od tego czy konfigurowania własnych wycieczki lub jesteś zaproszony do stawienia się w lokalnym miejscu, chcesz skutecznie planować swoje wycieczki aby uzyskać jak najwięcej z nich i odejść wiedząc, że miałeś udany podpisywanie książki.

Gdzie na książce transferów

Biblioteki i lokalne księgarnie są często ulubionym. Jeśli sprzedaży swoich książek na własną rękę, możesz skontaktować się z lokalnymi księgarniach i zapytać o wydarzeniu podpisania w miejscu. Wiele księgarniach to jako sposób na zwiększenie własnego ruchu, jak również promowanie dobrej woli, aby pomóc nowy autor zacząć.

Można koordynuje wycieczkę wydarzy podczas lokalnych imprez też, na przykład, jeśli miasto obchodzi rocznicę lub posiadające dużą sprzedaż Block Party lub wydarzenie. Tego typu wydarzenia są doskonałe sposoby, aby promować swój status jako autora, zwłaszcza jeśli właśnie opublikował nową powieść, która odbywa się w swoim własnym mieście.

Innym pomysłem jest, aby promocja odbywać się wokół tematu swojej nowej książce. Na przykład, jeśli właśnie opublikował książkę non-fiction, który ma do czynienia z muzyką, należy skontaktować się kilka lokalnych sklepach muzycznych mieć podpisywanie książek.

Jak dużo czasu i pieniędzy Czy Invest

Podobnie jak w przypadku każdego innego rodzaju marketingu i reklamy, jesteś prawdopodobnie będzie musiał zainwestować część własnych pieniędzy, aby zapewnić wydarzenie jest sukcesem. Niektóre wydatki obejmą …

komunikatów promocyjnych i zaproszenia na imprezy. Lepiej wydać komunikat prasowy, gdy są twoi Terminy wycieczek i można wysłać zaproszenia do bardziej osobistej zapowiedzi do znajomych i współpracowników.

Zakupić określoną ilość egzemplarzy swojej nowej książki do sprzedaży w specjalnej zniżki wprowadzającego. Można ustawić limit 25 lub 50 książek, aby mieć pod ręką przy stole, a jeśli to wydarzenie odbywa się w księgarni można zostawić dodatkowe 10 lub tak książki z magazynu umieścić na wyświetlaczu i sprzedawać po imprezie ,

Ulotki i plakaty mają być umieszczone w miejscach turystycznych zapowiadających to wydarzenie, dzięki czemu klienci wiedzą z wyprzedzeniem, że musisz tam być. Upewnij się, że te promo są ustawione co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem.

Artykuły reklamowe, jak dać na wynos do pierwszego „x” ilość klientów, którzy przychodzą do stolika, aby ich książki z autografem. Jednym z najlepszych upominków jest mieć dostosowaną laminowanej zakładkę wewnątrz okładki każdej książki, którą podpisały. To sprawia, że ??jesteś w umyśle czytelnika na długo po ich zakończeniu czytania książki, ponieważ mogą używać go ponownie w każdej książki czytają.

Nowe długopisy i markery do podpisywania książek. A jeśli można to zrobić, należy użyć długopisy i markery jako elementów promocyjnych. Po podpisaniu książkę dać pióro do klienta z książki jako dar.

Koszty podróży niczym domków hotelowych i innych podróży, jeśli będziesz podróżujących dobrą odległość z domu do swojej książki podpisywania wycieczkę

To wydarzenie sukcesem

Zarezerwuj transfery są imprezy promocyjne, mające na celu wprowadzenie do publiczności i mam nadzieję pomogą Ci stać się ulubionym autorem czytelników więc spieszyć się kupić kolejną nową książkę. Więc gdy czekasz na klientów, aby kupić książkę i czekać na autograf być przystojny, uśmiech, mówić do klientów, którzy przychodzą w sklepie lub chodzenie wokół stołu.

I jeden z najlepszych sposobów, aby dostać się gotowy do własnego objazdu jest wizyta wydarzenia z innych autorów. To daje wgląd w to, co trzeba zrobić, aby upewnić się, że masz własne udanego podpisywanie książki.

Oprócz ślubnych sprzyjają zakładek, wszystkie okazje niestandardowe laminowane Zakładki ma ponad 100 dostosowywanych projekty dla każdej ze stron lub zdarzenia, w tym zakładek marketingowych dla podpisywanie książki wycieczki. Zatrzymaj się na wygląd, w jaki sposób może pomóc Karen bez-extra-charge, w pełni konfigurowalny łask na następne imprezy.

http:/www.bratbud.szczecin.pl
– autor artykułu

Post Categories: Garnitury