Kolor sukni – symbolika i wplyw

Kolor sukni - symbolika i wplyw

Kolory mają bardzo duży wpływ na ubrania, a na osoby używającej go. Wybór odpowiedniej kombinacji może dać większą harmonię i lepszą estetykę wyglądu. Odcienie kolorów mogą podkreślać piękno zarówno ubrania oraz osoby lub zrobić osoba wyglądać kompletną katastrofą. Więc to jest bardzo ważne, aby wiedzieć trochę o tym, jak łączyć kolory przed pójściem na zakupy.

Czy ten mecz? Czy to się dobrze z tym? Co mogę nosić z tym? To tylko niektóre z pytań, prosimy o innych i samych siebie, gdy robimy zakupy na ubrania. Zazwyczaj idziemy na bezpieczne i nudne, wyboru. Czarny pasuje białe i praktycznie każdy inny kolor, ale co różu i pomarańczy? Czy oni się dobrze razem? Odpowiedź brzmi tak!!

To nie jest łatwe do wykonania odpowiednich kombinacji. Aby w tym pomóc, można użyć koło kolorów lub chromatycznej koło kolorów.

czytaj więcej na naszej stronie

Kolory sąsiada na okręgu są podobne i mają ten sam kolor bazowy. Przykład: Ciemny żółty i czerwony ciemny mają kolor pomarańczowy w powszechne.

Przeciwległe kolorów zwana komplementarne kolorów, ponieważ są ze sobą kontrastujące.

Dlatego wybierając kolory uzupełniające rację, ma ogromny wpływ na końcowy wynik, a jeśli pasuje nieprawidłowo, może być kompletna katastrofa. Więc proszę mieć świadomość, że przed udaniem się patrząc jak choinka!

Nawet posiadanie i zrozumienia kółko, tylko bezpieczny sposób będziesz wiedzieć, czy jest w dwóch kolorach meczu próbując i eksperymentowanie je razem. Zazwyczaj najbardziej osobiste stroje są najbardziej oryginalne. Jednak ważne jest, aby wiedzieć, że nie wszystkie kolory dopasowane, a nie wszystkie kolory uzupełniają się wzajemnie.

Łatwym regułą

Łatwym zasada do zapamiętania i zastosowania jest to, że bardzo podobne odcienie tego samego koloru prawie nigdy nie idą dobrze. Pozwala korzystać z dwóch różnych odcieniach szarości jako przykład.

Światło szary i jasnoszary medium będzie wyglądać w deszczowy dzień. Smutny, nudny i nie oszczędny (niektórzy mogą nazwać konserwatywną lub zawodowe), ale bądźmy szczerzy, można być zarówno profesjonalny i konserwatywne w odcieniach różu, niebieskiego i nawet bzu. Stosując te same odcienie tego samego koloru, będzie to tylko sprawi, że wyglądają jak masz zły strój sens. Ale jeśli zdecydujesz się dwa odcienie, które są daleko od siebie, będzie miał niesamowity efekt i nadal daje wygląd pasujący, że szukasz.

W celu dokonania strój nieco żywsze, szara sukienka z różowym lub żółtym.

To pozwoli ci się ubrać na każdą okazję, zarówno zawodowym, na co dzień, inteligentny, a nawet sexy (myślę sekretarkę).

Tak więc zasada nie jest aby spróbować dopasować dwa kolory, które są prawie takie same. Odcienie musi być daleko od siebie, co też nie znaczy nosić dżinsy na górze i na dole.

– autor artykułu

Post Categories: Dodatki